| Stok Kodu : | 164CEC90 |
| Stok Adeti : | 6 |
| Havale : | 3.596,40 TL (%10 havale indirimi) |
* Uzun bareller için uygun bir seçimdir. Barelin boyu 90 mm gelir. 35 mm + 10 mm + 45 mm ölçülerindedir.
Ürünün özelliklerini şöyle sıralayabiliriz :
1) Tüpten şifreli yapısı ve dolayısıylan maymuncukla açılamaması:
2) Özel anahtar yapısı ve anahtarının çok zor kopyalanması :
3) Barelin alt kısmındaki komple çelik takviyesi :
4) Matkapla delinmeye karşı dayanıklı olması :
5) Anahtarın girdiği kısım küçük olduğu için maymuncukla açılmaya karşı güvenli olması :
| Stok Kodu | 164CEC90 |
|---|---|
| Barkod | 1000910767252 |
| EAN | 1000910767252 |
| Kategoriler | Kilitler |
| Markalar | Alansanslı |
| Etiketler | Kale 164 CEC / 164CEC 90 mm tüpten şifreli yüksek güvenlikli silindir barel, kapı göbeği fiyat, Kale 164 CEC / 164CEC 90 mm tüpten şifreli yüksek güvenlikli silindir barel, kapı göbeği çeşitleri, Kilitler ürünleri |